Martiany
11-400 Kętrzyn

Umieść zdjęcia w naszej galerii

Wędkarzu! Złapałeś fajny okaz na Wersminii i chciałbyś dodać go do naszej galerii? Nic prostszego! Oto krótka instrukcja jak to zrobić:

 

Rejestracja konta:

1. Żeby dodać zdjęcia do nasze galerii musisz założyć konto na naszej stronie. Możesz to zrobić klikając tutaj: https://wersminia.pl/index.php/component/users/?view=registration lub klikając w odnośnik Załóż swoje konto! z menu, które znajduje się w lewym Menu naszej strony.

2. Wypełnij wymagane pola. Musisz podać swoje imię, login, którym będziesz się logował do naszej strony, Twój adres email, oraz hasło jakie będziesz używał do zalogowania się na stronie.

3. Jeśli wypełniłeś wszystkie pola, to kliknij w znaczek "Nie jestem robotem", a następnie w "Zarejestruj".

4. Żeby aktywować swoje konto musisz kliknąć w odnośnik, który wysłaliśmy na Twój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji.

5. Gotowe. Masz już konto i możesz się zalogować!

 

Zaloguj się: 

Masz już konto? Możesz zalogować się na stronę wpisując Twój login i hasło w menu po lewej stronie, lub klikając tutaj: https://wersminia.pl/index.php/component/users/

 

Dodaj zdjęcia do galerii:

 1. Jeśli jesteś już zalogowany, to możesz dodać zdjęcia. W tym celu kliknij w odnośnik "Dodaj swoje zdjęcia do galerii", który znajduje się w Menu po lewej stronie, lub kliknij tutaj: https://wersminia.pl/index.php/dodaj-swoje-zdjecia

2. Kliknij w "Główna kategoria". Na stronie która się pojawiła wpisz nazwę dla swojej galerii np. "Majowe szczupaki" a następnie kliknij w "Utwórz".

3. Następnie kliknij w "Obrazy".

4. Z menu "Wybierz kategorię" wybierz nazwę galerii, którą utworzyłeś w poprzednim kroku.

5. Wybierz zdjęcie, które chcesz dodać do galerii klikając w przycisk "Wybierz plik".

6. Możesz opisać swoje zdjęcie dodając tytuł i opis.

7. Kliknij w przycisk "Rozpocznij wczytywanie".

8. Gotowe! Twoje zdjęcie i galeria są już dostępne.

9. Jeśli chcesz dodać kilka zdjęć do swojej galerii, to wybierz kolejne zdjęcie i kliknij w "Rozpocznij wczytywanie".

Każde kolejne zdjęcie możesz dodać w ten sam sposób.